Volledig jaarrooster 2018-2019

 

DATUM 

ACTIVITEIT

Week 12

B-week

woensdag 20 maart 2019

Toneel middag- en avondvoorstelling

woensdag 20 maart 2019 Excursie Artis/Tropenmuseum klas 1B en 1E
donderdag 21 maart 2019 Excursie Artis/Tropenmuseum klas 1A

donderdag 21 maart 2019

Toneel

donderdag 21 maart 2019

Kangoeroewedstrijd wiskunde

vrijdag 22 maart 2019

Toneel

vrijdag 22 maart 2019

Excursie klassieke talen klas 4

Week 13

A-week

zondag 24 maart 2019 Aankomst delegatie uit Bergama (t/m 31 maart)

maandag 25 maart 2019

START PERIODE 3

maandag 25 maart 2019

Start inschrijving docentenspreekuur via Magister

maandag 25 maart 2019

CTP 6.3

dinsdag 26 maart 2019

CTP 6.3

woensdag 27 maart 2019

CTP 6.3

woensdag 27 maart 2019

Honoursdag HPG

donderdag 28 maart 2019

CTP 6.3

donderdag 28 maart 2019

Dag van de literatuur klas 5 (50 leerlingen)

vrijdag 29 maart 2019

CTP 6.3

zaterdag 30 maart 2019

Delegatie MG naar Tata, Hongarije (t/m 5 april)
zondag 31 maart 2019 Delegatie Bergama terug naar Turkije

Week 14

B-week

maandag 1 april 2019

Leerlingen Pouzauges in Nederland (t/m 5 april)

maandag 1 april 2019

09.00 uur: sluiting inschrijving docentenspreekuur

maandag 1 april 2019

CTP 6.3

dinsdag 2 april 2019

CTP 6.3

woensdag 3 april 2019 Woensdag t/m vrijdag verkort lesrooster

woensdag 3 april 2019

CTP 6.3

donderdag 4 april 2019

CTP 6.3

donderdag 4 april 2019

Publicatie rooster docentenspreekuur

donderdag 4 april 2019

Orkestival Zelfstandige Gymnasia

Week 15

A-week

maandag 8 april 2019

Vanaf 8 april definitieve keuzegesprekken klas 3 met decaan

maandag 8 april 2019

Kunstexcursie naar museum Kranenburgh klas 1

maandag 8 april 2019 Verkort lesrooster
dinsdag 9 april 2019 Murmellius Voetbal Toernooi (v.a. 5e uur)

woensdag 10 april 2019

Planetarium klas 2 (o.v.)

woensdag 10 april 2019

Docentenspreekuur klas 1 tot en met klas 5 (van 16.00 uur tot 17.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur)

woensdag 10 april 2019 CTP 5.3

donderdag 11 april 2019

Inschrijven herkansingen CTP 6.3 via Magister

donderdag 11 april 2019

Docentenspreekuur klas 1 tot en met klas 5 (van 16.00 uur tot 17.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur)

donderdag 11 april 2019

CTP 5.3

vrijdag 12 april 2019

CTP 5.3

vrijdag 12 april 2019

Schoolhockey

Week 16

B-week

maandag 15 april 2019

Herkansingen en inhalen CTP 6.3

maandag 15 april 2019

CTP 5.3

maandag 15 april 2019

Start facultatieve decaangesprekken klas 4 en inleveren definitieve profielkeuze

dinsdag 16 april 2019

CTP 5.3

woensdag 17 april 2019

CTP 5.3

woensdag 17 april 2019

15.00 uur: Uitreiking examendossiers aan leerlingen klas 6

donderdag 18 april 2019

CTP 5.3

vrijdag 19 april 2019

Vanaf 11.45 uur: Stuntdag

vrijdag 19 april 2019

Goede vrijdag (wel lesdag)

Week 17 / 18

 

maandag 22 april 2019

Meivakantie t/m 3 mei 2019

Week 19

A-week

maandag 6 mei 2019

Decaangesprekken definitieve vakkenkeuze klas 4

maandag 6 mei 2019

Proefexamens klas 6

dinsdag 7 mei 2019

Proefexamens klas 6

donderdag 9 mei 2019

START CE TIJDVAK 1

donderdag 9 mei 2019

Grieks (09.00 uur – 12.00 uur), scheikunde (13.30 uur – 16.30 uur)

donderdag 9 mei 2019

Excursie Parijs klas 4 (t/m 11 mei)

vrijdag 10 mei 2019

Nederlands (13.30 uur – 16.30 uur)

Week 20

B-week

maandag 13 mei 2019

Inschrijven herkansingen CTP 5.3

maandag 13 mei 2019

Geschiedenis (09.00 uur – 12.00 uur), biologie (13.30 uur – 16.30 uur)

dinsdag 14 mei 2019

Duits (09.00 uur – 11.30 uur), economie (13.30 uur – 16.30 uur)

woensdag 15 mei 2019

Engels (13.30 uur – 16.00 uur)

vrijdag 17 mei 2019

Aardrijkskunde (09.00 uur – 12.00 uur), natuurkunde (13.30 uur – 16.30 uur)

vrijdag 17 mei 2019

Inhaaltoetsen en herkansingen klas 5 (CTP 5.3)

Week 21

A-week

maandag 20 mei 2019

Filosofie (09.00 uur – 12.00 uur), wiskunde A/B/C (13.30 uur – 16.30 uur)

dinsdag 21 mei 2019

Latijn (09.00 uur – 12.00 uur)

woensdag 22 mei 2019

Frans (13.30 uur – 16.00 uur)

woensdag 22 mei 2019

10:00-11:00 uur: Toneelvoorstelling klas 2ABC

12:00-13:00 uur: Toneelvoorstelling klas 2DEF

woensdag 22 mei 2019

Eindgala

vrijdag 24 mei 2019

19.00 uur: Music-In

Week 22

B-week

dinsdag 28 mei 2019

PTA-dag (i.o.m. PMR) - lesvrije dag voor leerlingen

dinsdag 28 mei 2019

20:00 uur: NKV-Lezing “Sirenen” drs. J. van den Hout

woensdag 29 mei 2019

14.00 uur: Ontvangst nieuwe brugklassers plus schoolfotograaf

donderdag 30 mei 2019

Hemelvaart t/m 31 mei 2019

Week 23

A-week

zondag 2 juni 2019

Leerlingen klas 1 naar Pouzauges (t/m 7 juni)

dinsdag 4 juni 2019

Excursie aardrijkskunde klas 4

woensdag 5 juni 2019

Veldwerkdag biologie klas 5

woensdag 5 juni 2019

Schriftelijk examen Delf Scolaire (Murmellius Gymnasium)

donderdag 6 juni 2019

14.00 uur: AV (verkort rooster)

donderdag 6 juni 2019

Veldwerkdag biologie klas 5

vrijdag 7 juni 2019

Excursie Berlijn klas 6 (t/m 10 juni)

zaterdag 8 juni 2019

Mondeling examen Delf Scolaire (Amsterdam)

Week 24

B-week

maandag 10 juni 2019

Tweede Pinksterdag

woensdag 12 juni 2019

08.00 uur: Bekendmaking normen CE-1

woensdag 12 juni 2019

15.00 uur: Foto examenkandidaten

woensdag 12 juni 2019

14.00 uur: Ontvangst nieuwe brugklassers (herhaling) plus schoolfotograaf

vrijdag 14 juni 2019

Excursie Den Haag klas 5

vrijdag 14 juni 2019

Klas 1 sportdag, klas 2 naar Walibi

vrijdag 14 juni 2019

Facultatieve reis München klas 2 (t/m 16 juni)

vrijdag 14 juni 2019

IMUNA t/m 16 juni

Week 25

A-week

maandag 17 juni 2019

CE tijdvak 2

dinsdag 18 juni 2019

CE tijdvak 2

dinsdag 18 juni 2019

Excursie aardrijkskunde klas 5

woensdag 19 juni 2019

CE tijdvak 2

donderdag 20 juni 2019

CE tijdvak 2 (aangewezen vakken)- Deze worden in maart bekend gemaakt.

vrijdag 21 juni 2019

Zwembaddisco klas 1

Week 26

 

woensdag 26 juni 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4 (proefwerkweek onder voorbehoud)

donderdag 27 juni 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

vrijdag 28 juni 2019

08.00 uur: Bekendmaking normen CE-2

vrijdag 28 juni 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

vrijdag 28 juni 2019

11.00 uur: Sportdag klas 2

Week 27

 

maandag 1 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

dinsdag 2 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

woensdag 3 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

donderdag 4 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

donderdag 4 juli 2019 Diploma-uitreiking

vrijdag 5 juli 2019

08.30 uur: inhalen proefwerken klas 1 tot en met 4 en CTP 5.4

vrijdag 5 juli 2019

11.00 uur: Sportdag klas 3

Week 28

 

maandag 8 juli 2019

Vanaf 12.00 uur: Inzage gemaakt werk proefwerkweek en CTP 5.4

woensdag 10 juli 2019

Inschrijven herkansingen CTP 5.4 via Magister

donderdag 11 juli 2019

09.00 uur: Uitreiken rapporten

Week 29 / 34

 

maandag 15 juli 2019

Zomervakantie t/m 23 augustus 2019

Week 35

 

maandag 26 augustus 2019

Start schooljaar 2019-2020

 

 

 

Nog in te plannen: cursus Latijn voor ouders,  uitwisselingen, excursie klas 2 naar Amsterdam.

 

Inhaaltoetsen en herkansingen klas 5 (CTP 5.2)

 

clear