Jaarrooster 2018-2019

 

DATUM 

ACTIVITEIT

vrijdag 9 november 2018

13.00 uur: profielwerkstukmiddag klas 6 (verkort lesrooster)

Week 46

A-week

maandag 12 november 2018

CTP 5.1

dinsdag 13 november 2018

CTP 5.1

woensdag 14 november 2018

CTP 5.1

donderdag 15 november 2018

CTP 5.1

vrijdag 16 november 2018

CTP 5.1

vrijdag 16 november 2018 2e en 3e uur: Stralingspracticum voor klas 6 groep 1
vrijdag 16 november 2018 4e en 5e uur: Stralingspracticum voor klas 6 groep 2

Week 47

B-week

maandag 19 november 2018

CTP 5.1

dinsdag 20 november 2018

CTP 6.1

woensdag 21 november 2018

CTP 6.1

donderdag 22 november 2018

CTP 6.1

donderdag 22 november 2018

Excursie Klassieke Talen klas 4

vrijdag 23 november 2018

CTP 6.1

Week 48

A-week

maandag 26 november 2018

CTP 6.1

dinsdag 27 november 2018

20:00 uur: NKV-Lezing “Meekijken met Winckelman: een ‘foute’ blik op de Grieks-Romeinse kunst” door dr. C.L. Caspers

donderdag 29 november 2018

14.00 uur: studiemiddag (verkort rooster)

donderdag 29 november 2018

20.00 uur: Voorlichtingsavond ouders groep 8

Week 49

B-week

maandag 3 december 2018

Start inschrijving mentorenspreekuur via Magister

dinsdag 4 december 2018

Aanvragen herkansingen klas 5 en 6 via Magister

woensdag 5 december 2018

Vanaf 13.00 uur: Mentoractiviteit met de klas

donderdag 6 december 2018

 

vrijdag 7 december 2018

Leerlingendag HPG

Week 50

A-week

maandag 10 december 2018

START PERIODE 2 (GEHELE WEEK VERKORT LESROOSTER)

 

09.00 uur: Sluiting inschrijving ouderspreekuur

  1e t/m 3e uur: Inhalen gemiste toetsen en herkansingen CTP 5.1 en CTP 6.1

donderdag 13 december 2018

Publicatie rooster mentorenspreekuur

vrijdag 14 december 2018

Kerstgala klas 1 en 2 (in aula)

Week 51

B-week

maandag 17 december 2018

Mentorenspreekuur (van 16.00 uur tot 17.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur)

dinsdag 18 december 2018

Mentorenspreekuur (van 16.00 uur tot 17.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur)

woensdag 19 december 2018

Kerstgala klas 3 tot en met 6

donderdag 20 december 2018

Freezing Physics klas 3

  20.00 uur: Scrooge in de Grote Kerk voor klas 1 en 2

vrijdag 21 december 2018

13.30 uur: Kerstvolleybal

Week 52 / 1

 

maandag 24 december 2018

Kerstvakantie t/m 4 januari 2019

Week 2

A-week

maandag 7 januari 2019

Huiswerkvrij klas 1 tot en met 3

donderdag 10 januari 2019

20:00 uur: NKV-Lezing “Het Perzische Rijk: het Amerika van de Oudheid van binnenuit bekeken” examenlezing door prof.dr. R.J. van der Spek

Week 3

B-week

maandag 14 januari 2019

Start decaangesprekken voorlopige vakkenkeuze klas 3

donderdag 17 januari 2019

CTP 6.2

vrijdag 18 januari 2019

CTP 6.2

Week 4

A-week

maandag 21 januari 2019

08.30 uur: kijk- en luistertoets Duits klas 6

maandag 21 januari 2019

CTP 6.2

dinsdag 22 januari 2019

08.30 uur: kijk- en luistertoets Engels klas 6

dinsdag 22 januari 2019

CTP 6.2

dinsdag 22 januari 2019

Wiskundeolympiade

woensdag 23 januari 2019

08.30 uur: kijk- en luistertoets Frans klas 6

woensdag 23 januari 2019

CTP 6.2

donderdag 24 januari 2019

CTP 6.2

vrijdag 25 januari 2019

CTP 6.2

Week 5

B-week

zondag 27 januari 2019

Thimun tot en met 1 februari

maandag 28 januari 2019

Deze week leerlingenoverleg conrector en mentoren klas 6 (individueel)

dinsdag 29 januari 2019

Examenmodule HPG

dinsdag 29 januari 2019

20.00 uur: Voorlichtingsavond ouders groep 8

woensdag 30 januari 2019

13.45 uur: Snuffelmiddag leerlingen groep 8

vrijdag 1 februari 2019

Klassieke Talen-dag voor bovenbouwleerlingen in samenwerking met het JvO

vrijdag 1 februari 2019

Klassenstrijd met eindfeest (o.v.)

Week 6

A-week

maandag 4 februari 2019

CTP 5.2

dinsdag 5 februari 2019

CTP 5.2

woensdag 6 februari 2019

CTP 5.2

woensdag 6 februari 2019

Aanvraag herkansingen CTP 6.2

donderdag 7 februari 2019

CTP 5.2

vrijdag 8 februari 2019

CTP 5.2

zaterdag 9 februari 2019

10.00 uur – 14.00 uur: Open Dag   

Week 7

B-week

maandag 11 februari 2019

START TWEEDE HALFJAARROOSTER – GRIEKS IN KLAS 1

maandag 11 februari 2019

CTP 5.2

dinsdag 12 februari 2019

Inhalen en herkansingen CTP 6.2

Week 8

 

maandag 18 februari 2019

Voorjaarsvakantie t/m 22 februari 2019

Week 9

A-week

dinsdag 26 februari 2019

Aanvragen herkansingen CTP 5.2 via Magister

dinsdag 26 februari 2019

14.00 uur: AV (verkort lesrooster)

donderdag 28 februari 2019

20.00 uur: Voorlichtingsavond ouders van groep 8

vrijdag 1 maart 2019

Inhaaltoetsen en herkansingen klas 5 (CTP 5.2)

Week 10

B-week

donderdag 7 maart 2019

20:00 uur: NKV-Lezing “Verpletterende liefde” eindexamenlezing door drs. R.M. Lesmeister

Week 11

A-week

maandag 11 maart 2019

AANMELDINGSWEEK

maandag 11 maart 2019

Deze week: herkansingen rekentoets klas 5 en 6

vrijdag 15 maart 2019

Studievoorlichting door oud-leerlingen en ouders

vrijdag 15 maart 2019

Tweede ronde wiskundeolympiade

Week 12

B-week

maandag 18 maart 2019

Excursie Artis/Tropenmuseum klas 1A en 1B

maandag 18 maart 2019

Honoursdag HPG

dinsdag 19 maart 2019

Excursie Artis/Tropenmuseum klas 1C en 1D

woensdag 20 maart 2019

Toneel middag- en avondvoorstelling

donderdag 21 maart 2019

Toneel

donderdag 21 maart 2019

Kangoeroewedstrijd wiskunde

vrijdag 22 maart 2019

Toneel

vrijdag 22 maart 2019

Excursie klassieke talen klas 4

Week 13

A-week

maandag 25 maart 2019

START PERIODE 3

maandag 25 maart 2019

Start inschrijving docentenspreekuur via Magister

maandag 25 maart 2019

CTP 6.3

dinsdag 26 maart 2019

CTP 6.3

woensdag 27 maart 2019

CTP 6.3

woensdag 27 maart 2019

Honoursdag HPG

donderdag 28 maart 2019

CTP 6.3

donderdag 28 maart 2019

Dag van de literatuur klas 5 (50 leerlingen)

vrijdag 29 maart 2019

CTP 6.3

zaterdag 30 maart 2019

 

zondag 31 maart 2019

Delegatie MG naar Tata, Hongarije (t/m 5 april)

Week 14

B-week

maandag 1 april 2019

Leerlingen Pouzauges in Nederland (t/m 5 april)

maandag 1 april 2019

Deze week woensdag tot en met vrijdag verkort lesrooster

maandag 1 april 2019

09.00 uur: sluiting inschrijving docentenspreekuur

maandag 1 april 2019

CTP 6.3

dinsdag 2 april 2019

CTP 6.3

woensdag 3 april 2019

CTP 6.3

donderdag 4 april 2019

CTP 6.3

donderdag 4 april 2019

Publicatie rooster docentenspreekuur

donderdag 4 april 2019

Orkestival Zelfstandige Gymnasia

Week 15

A-week

maandag 8 april 2019

Vanaf 8 april definitieve keuzegesprekken klas 3 met decaan

maandag 8 april 2019

Kunstexcursie naar museum Kranenburgh klas 1

woensdag 10 april 2019

Planetarium klas 2 (o.v.)

woensdag 10 april 2019

Docentenspreekuur klas 1 tot en met klas 5 (van 16.00 uur tot 17.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur)

donderdag 11 april 2019

Inschrijven herkansingen CTP 6.3 via Magister

donderdag 11 april 2019

Docentenspreekuur klas 1 tot en met klas 5 (van 16.00 uur tot 17.30 uur en van 18.30 uur tot 20.30 uur)

donderdag 11 april 2019

CTP 5.3

vrijdag 12 april 2019

CTP 5.3

vrijdag 12 april 2019

Schoolhockey

Week 16

B-week

maandag 15 april 2019

Herkansingen en inhalen CTP 6.3

maandag 15 april 2019

CTP 5.3

maandag 15 april 2019

Start facultatieve decaangesprekken klas 4 en inleveren definitieve profielkeuze

dinsdag 16 april 2019

CTP 5.3

woensdag 17 april 2019

CTP 5.3

woensdag 17 april 2019

15.00 uur: Uitreiking examendossiers aan leerlingen klas 6

donderdag 18 april 2019

CTP 5.3

vrijdag 19 april 2019

Vanaf 11.45 uur: Stuntdag

vrijdag 19 april 2019

Goede vrijdag (wel lesdag)

Week 17 / 18

 

maandag 22 april 2019

Meivakantie t/m 3 mei 2019

Week 19

A-week

maandag 6 mei 2019

Decaangesprekken definitieve vakkenkeuze klas 4

maandag 6 mei 2019

Proefexamens klas 6

dinsdag 7 mei 2019

Proefexamens klas 6

donderdag 9 mei 2019

START CE TIJDVAK 1

donderdag 9 mei 2019

Grieks (09.00 uur – 12.00 uur), scheikunde (13.30 uur – 16.30 uur)

donderdag 9 mei 2019

Excursie Parijs klas 4 (t/m 11 mei)

vrijdag 10 mei 2019

Nederlands (13.30 uur – 16.30 uur)

Week 20

B-week

maandag 13 mei 2019

Inschrijven herkansingen CTP 5.3

maandag 13 mei 2019

Geschiedenis (09.00 uur – 12.00 uur), biologie (13.30 uur – 16.30 uur)

dinsdag 14 mei 2019

Duits (09.00 uur – 11.30 uur), economie (13.30 uur – 16.30 uur)

woensdag 15 mei 2019

Engels (13.30 uur – 16.00 uur)

vrijdag 17 mei 2019

Aardrijkskunde (09.00 uur – 12.00 uur), natuurkunde (13.30 uur – 16.30 uur)

vrijdag 17 mei 2019

Inhaaltoetsen en herkansingen klas 5 (CTP 5.3)

Week 21

A-week

maandag 20 mei 2019

Filosofie (09.00 uur – 12.00 uur), wiskunde A/B/C (13.30 uur – 16.30 uur)

maandag 20 mei 2019

Excursie Klassieke Talen klas 2

dinsdag 21 mei 2019

Latijn (09.00 uur – 12.00 uur)

woensdag 22 mei 2019

Frans (13.30 uur – 16.00 uur)

woensdag 22 mei 2019

Excursie Klassieke Talen klas 2

woensdag 22 mei 2019

Eindgala

vrijdag 24 mei 2019

19.00 uur: Music-In

Week 22

B-week

dinsdag 28 mei 2019

PTA-dag (i.o.m. PMR) - lesvrije dag voor leerlingen

dinsdag 28 mei 2019

20:00 uur: NKV-Lezing “Sirenen” drs. J. van den Hout

woensdag 29 mei 2019

14.00 uur: Ontvangst nieuwe brugklassers plus schoolfotograaf

donderdag 30 mei 2019

Hemelvaart t/m 31 mei 2019

Week 23

A-week

zondag 2 juni 2019

Leerlingen klas 1 naar Pouzauges (t/m 7 juni)

dinsdag 4 juni 2019

Excursie aardrijkskunde klas 4

woensdag 5 juni 2019

Veldwerkdag biologie klas 5

woensdag 5 juni 2019

Schriftelijk examen Delf Scolaire (Murmellius Gymnasium)

donderdag 6 juni 2019

14.00 uur: AV (verkort rooster)

donderdag 6 juni 2019

Veldwerkdag biologie klas 5

vrijdag 7 juni 2019

Excursie Berlijn klas 6 (t/m 10 juni)

zaterdag 8 juni 2019

Mondeling examen Delf Scolaire (Amsterdam)

Week 24

B-week

maandag 10 juni 2019

Tweede Pinksterdag

woensdag 12 juni 2019

08.00 uur: Bekendmaking normen CE-1

woensdag 12 juni 2019

15.00 uur: Foto examenkandidaten

woensdag 12 juni 2019

14.00 uur: Ontvangst nieuwe brugklassers (herhaling) plus schoolfotograaf

vrijdag 14 juni 2019

Excursie Den Haag klas 5

vrijdag 14 juni 2019

Klas 1 sportdag, klas 2 naar Walibi

vrijdag 14 juni 2019

Facultatieve reis München klas 2 (t/m 16 juni)

vrijdag 14 juni 2019

IMUNA t/m 16 juni

Week 25

A-week

maandag 17 juni 2019

CE tijdvak 2

dinsdag 18 juni 2019

CE tijdvak 2

dinsdag 18 juni 2019

Excursie aardrijkskunde klas 5

woensdag 19 juni 2019

CE tijdvak 2

donderdag 20 juni 2019

CE tijdvak 2 (aangewezen vakken)- Deze worden in maart bekend gemaakt.

vrijdag 21 juni 2019

Zwembaddisco klas 1

Week 26

 

woensdag 26 juni 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4 (proefwerkweek onder voorbehoud)

donderdag 27 juni 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

vrijdag 28 juni 2019

08.00 uur: Bekendmaking normen CE-2

vrijdag 28 juni 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

vrijdag 28 juni 2019

11.00 uur: Sportdag klas 2

Week 27

 

maandag 1 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

dinsdag 2 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

woensdag 3 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

donderdag 4 juli 2019

Proefwerkweek en CTP 5.4

donderdag 4 juli 2019 Diploma-uitreiking

vrijdag 5 juli 2019

08.30 uur: inhalen proefwerken klas 1 tot en met 4 en CTP 5.4

vrijdag 5 juli 2019

11.00 uur: Sportdag klas 3

Week 28

 

maandag 8 juli 2019

Vanaf 12.00 uur: Inzage gemaakt werk proefwerkweek en CTP 5.4

woensdag 10 juli 2019

Inschrijven herkansingen CTP 5.4 via Magister

donderdag 11 juli 2019

09.00 uur: Uitreiken rapporten

Week 29 / 34

 

maandag 15 juli 2019

Zomervakantie t/m 23 augustus 2019

Week 35

 

maandag 26 augustus 2019

Start schooljaar 2019-2020

 

Nog in te plannen: cursus Latijn voor ouders,  uitwisselingen, excursie klas 2 naar Amsterdam.

 

clear